Vacushape

Revoluční aerobní stroj pro redukci pomerančové kůže a nežádoucího podkožního tuku v problematických oblastech, kde nás tuk nejvíce trápí – v oblasti boků, břicha, stehen a zadečku.  Zvláštním a unikátním rysem přístroje VacuShape je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Dokonalé prokrvení problémových partií je pak zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině.

 

Vacushape Prostějov

V podtlakové komoře přístroje Vacushape se až o 50 % zvyšuje spotřeba energie ve srovnání se zátěží v normální atmosféře. Tuky se přitom spalují 3 x rychleji. Dochází nejen k aktivaci metabolismu tuků, ale také lymfatického systému a celého cévního řečiště. Tím je následně zajištěn snadnější transport tuků, jako zdroje energie, do pracujících svalových buněk.

Navíc rychlejší nástup metabolických změn lze dosáhnout za použití Vibračních stanic krátce před cvičením. Střídavý podtlak vyvíjený přístrojem obnovuje elasticitu podkožních vazivových tkání. Metabolické změny zasahují funkce celého lidského organizmu a příznivě se promítají ve stavu kloubů, vazů a svalů.

 

Přínosy cvičení:

  • lepší odvádění metabolických zplodinVACU_SHAPE
  • silné prokrvení pokožky
  • lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy
  • pozitivně působí proti pomerančové kůži – zbavujete se celulitidy
  • pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější